iklimlendirme-imton_muhendislik

Gamek mühendislik, iklimlendirme konusunda bir çok projeye imza atmış olup referansları ve mutlu müşteri portföyu ile sizlerin de ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyar.

İklimlendirme konusunda bir çok çözüm ortağımız ile kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmakta ve satış sonrası hizmetleri yerinde vermekteyiz. imton, iklimlendirme konusunda yenilikçi ekibimiz ile mühendislik, projelendirme, montaj, servis ve satış sonrası oluşacak yeni talepleri karşılamaktayız.

imton mühendislik, sunduğu hizmetlerde maksimum verim alabilmek ve oluşabilecek zararların minimuma indirilebilmesi adına otomasyon sistemleri kullanmaktadır.

İklimlendirme konusunda çevremize duyarlı olmakta ve sosyal sorumluluk içerisinde düşük emisyonlu gazları tercih etmekteyiz.

  • Fan-Coil Tesisatı
  • Kat Kliması
  • Klima Santralleri
  • Su Kaynaklı Isı Pompaları
  • Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

Isıtma, soğutma, havalandırma, klima periyodik bakım hizmetleri ve komple mekanik tesisat alanlarında 30 yılı aşkın tecrübeli mühendis kadromuz hizmet vermekteyiz.
İmza attığımız her proje, teslim ettiğimiz tüm işler güven temeli üzerine kurulan, satış sonrasını hedefleyen işlerdir. Bu doğrultuda:

Isıtma ve soğutma sistemleri,
Havalandırma sistemleri,
Chiller grupları,
Klima sistemleri,
Proje ve mühendislik hizmetleri,
Periyodik bakım hizmetleri,