Isıtma Soğutma Sistemleri, Konfor Havalandırma, Endüstriyel Havalandırma Sistemlerinin projelendirilmesi ve kurulumu konusunda faaliyet gösteren firmamız kurmuş olduğu örnek tesisler, gerçekleştirdiği araştırma- geliştirme faaliyetleri ve vizyonu ile İstanbul ve çevresinin önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

Gamek Mühendislik İklimlendirme olarak bulunduğunuz ve yaşadığınız mekanları, havalandırmak, özellikle endüstriyel işletmelerde üretim mahallerini zararlı gazlardan, tozlardan ve partiküllerden en verimli ve en ekonomik şekilde arındırmak için yola çıktık.

Sektör ile ilgili Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Gamek Mühendislik , herhangi bir prosese bağlı kalmamakta ve şartlar gereği en uygun ve ekonomik çözümü ortaya koyarak uygulamaktadır. Bu teknolojik birikim işverenlerimize geniş seçim imkanı sunmamız ve en doğru çözümü bulup uygulamamız sonucunu yaratmaktadır.

Amacımız

. Havalandırma alanında tüm sorunlarınıza en iyi çözümü bulmak ve sizin memnuniyetinizi görmektir.
. Doğalgaz baca sistemlerinde doğru malzeme kaliteli işçilikle sağlıklı ve uzun yıllar memnuniyetinizi görmektir.

Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.